Współpraca

Do kwestii współpracy podchodzimy zawsze bardzo indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. Staramy się, aby przedstawiony produkt/marka był zgodny z naszymi przekonaniami. Dbamy o wysoką jakość prezentowanych treści i stosujemy nieszablonowe rozwiązania. Dzięki temu relacja z naszymi Czytelnikami jest szczera i prawdziwa.Na naszej stronie czytelnicy mogą znaleźć dla siebie wiele gotowych rozwiązań jak się ubrać, jaką markę wybrać i co ważniejsze – gdzie to kupić.

Jesteśmy otwarci na różne formy kreatywnej współpracy, która będzie ciekawa zarówno dla nas jak i dla naszych czytelników. A przede wszystkim skuteczne dla planującej współpracę marki.

Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą z nami oraz reklamą na blogu lub w innych mediach społecznościowych zachęcam do kontaktu pod adresem mailowym:

wspolpraca@ambasadorkimarek.pl .

Z przyjemnością podejmiemy się współpracy z kreatywnymi firmami,blogami ponieważ jesteśmy otwarci na wszelkie ciekawe pomysły.

Oferujemy:

·        Banery reklamowe

·         Posty sponsorowane na blogu

·         Posty sponsorowane na Facebooku

·        Posty sponsorowane na Instagramie

·         Stylizacje z wykorzystaniem produktu

·        Testowanie produktów / recenzje, konkursy

·        Teksty na specjalne życzenie

 

WASZE STYLIZACJE

Chcecie pochwalić się swoim udanym zestawem?

Piszcie na adres kontakt@ambasadorkimarek.pl

Piszcie, jaki styl najbardziej lubicie, czego unikacie w stylizacjach oraz co Was fascynuje.

W mailu koniecznie zawrzyjcie formułę: „Wyrażam zgodę na nieodpłatną publikację moich zdjęć w na stronie internetowej www.ambasadorkimarek.pl  oraz napiszcie co macie na sobie (marki).

———————————————————————————————————————————–

Jeśli prowadzisz wartościowego bloga o tematyce Moda, Uroda, lifestyle, muzyka, news, kuchnia, jesteś modelką, blogerką bądź fotografem to  napisz do Nas! Za Twoją zgodą przedrukujemy najlepsze dla Czytelnika teksty umieszczając pod nimi informację o autorze i jego stronie internetowej, fanpage na fb oraz instagramie czy też Twiterze. To sposób na dotarcie do nowej grupy odbiorców, kreowanie marki, a także podzielenie się ważnymi informacjami.

STATYSTYKI W SKRÓCIE

Blog Ambasadorki marek powiązany jest z dwoma FANPAGE:

AMBASADORKI MAREK         3836 aktywnych fanów

INSTAGRAM       4,924 obserwujących

Odsłon strony ok 1 tys/dzień