Weronika Rosati jest singlem!

Weronika Rosati i Robert Śmigielski byli parą 2 lata. Poznali się jednak znacznie wcześniej, kiedy to Weronika była oficjalną dziewczyną Piotra Adamczyka. To właśnie Śmigielski leczył mu nogę, która została kontuzjowana podczas treningów do triathlonu. Z medycznych porad Śmigalskiego korzystała też Weronika. Konsultowała z nim skomplikowane złamanie nogi, którego doświadczyła w wyniku wypadku samochodowego pod Zamościem. Jak widać, problemy zdrowotne zbliżają, bo niedługo potem Śmigalski i Rosati zostali oficjalną parą.

Początki związków zapowiadały, że relacja ma szansę być tą jedyną. Mimo trudnej sytuacji Śmigielskiego, który nie uzyskał jeszcze rozwodu i musiał martwić się o czwórkę swoich dzieci z poprzedniego związku, Werońska szybko zdecydowała się na budowanie wspólnej przyszłości. Zaledwie po kilku miesiącach para ogłosiła, że spodziewa się pierwszego dziecka.

Córka aktorki i Roberta Śmigielskiego urodziła się w połowie grudnia 2017 roku w Los Angeles. Na świecie nie przywitał jej jednak tata, a babcia, która towarzyszyła Weronice podczas porodu oraz wcześniejszych przygotowań do niego. Po wyjściu ze szpitala nie wiele się zmieniło. Weronika decyzje rodzicielskie konsultowała głównie z mamą, odsuwając pantera na dalszy plan. To właśnie to było jedną z przyczyn rozstania pary. Śmigalski, zamiast kłótniom wolał poświęcić się pracy, co spowodowała, że od Weroniki zaczął się oddalać. Jak podają źródła, para rozstała się w pokojowej atmosferze. Ich stosunki są przyjacielskie i mają takie pozostać dla dobra córki Elizabeth.


Written by Madzia