Wakacje zbliżają się wielkimi krokami, a Ty wciąż nie wiesz gdzie wybrać się w tym roku na wakacje?
Przedstawiamy TOP 5 wakacyjnych kierunków, które na pewno Cię oczarują.

GRECKIE WYSPY– zalet jest wiele, przede wszystkim przystępne ceny, wyjątkowe widoki, niezbyt tłoczne plaże, klimat sprzyjający podróżom z dziećmi. Grecy to wyjątkowi ludzie, niezwykle otwarci. Jedzenie również Was oczaruje, od klasycznej wiejskiej sałatki po musake lub sos tzatziki

ALBANIA– kierunek, który stał się ostatnimi czasy bardzo popularny. Tylko tam chcąc podziwiać uroki Morza Śródziemnomorskiego możemy zrobić to zaoszczędzając sporo pieniędzy. Nie tylko przystępne ceny ściągają tłumy turystów-również możliwość podziwiania pięknych pomników przyrody zarówno nad morzem jak i w górach.

LIZBONA– urocza stolica Portugali, którą również możemy zwiedzić nie wydając sporo pieniędzy. Niektóre muzea oferują darmowy bilet wstępu co na pewno jest niemałą zaletą. Tych szukających kulinarnych uniesień na pewno spotka miła niespodzianka w postaci niewysokich cen w restauracjach.


TURCJA-zachwyca bogatą kulturą, niezwykłymi zabytkami oraz orientalną kuchnią. Piękne piaszczyste plaże , egzotyczna przyroda i przemili ludzie to argumenty, które powinny przekonać Was do wyjazdu w to miejsce. Turcja oferuje szereg różnorodnych rozrywek, więc o nudzie nie ma mowy. Ogromną zaletą są całorocznie niskie ceny 😉

PORTUGALIA– warto wybrać się właśnie tam, ze względu chociaż na to, że jest krajem nie do końca jeszcze odkrytym, dlatego na tłum turystów nie będziemy musieli narzekać. Ponadto oferuje wyjątkowe widoki, średniowieczne zabytki, pyszne wino Porto oraz świeże ryby. Poza pięknymi plażami, nocą również nie będziecie się nudzić.

Mam nadzieję, że ten mały przegląd pomoże Wam w wyborze wymarzonych wakacji, które na długo pozostaną w Waszej głowie 😉

Written by Madzia