Światowe gwiazdy już w Polsce!

Polska coraz częściej brana jest pod uwagę przy planowaniu tras koncertowych największych gwiazd estrady. Nad Wisłę postanowił zawitać też słynny duet Beyonce i Jay – Z. Par już wylądowała w Warszawie i szykuje się do niedzielnego koncertu. Show odbędzie się na Stadionie Narodowym.

Zanim jednak fani będą mogli podziwiać wokalne i taneczne umiejętności artystki, ta pokazała nieco swoich umiejętność w zakresie mody. Na przywitanie z Polską Beyonce wybrała kolorowy kombinezon. Nie przewidziała tylko jednego, aura nad Wisłą w ostatnim czasie nie jest najlepsza. Na zdjęciach widać zaraz po opuszczeniu samolotu wyglądała na zmarzniętą i nie ma się co dziwić. Chociaż jej stylizacja efektowna (uzupełnił ją kok i kolorowa, wyrazista szminka na ustach) nieprzeznaczona była na polskie warunki pogodowe. Nieco zimno musiało być też raperowi. Jay – Z wysiadł z samolotu jedynie w koszulce z krótkim rękawem oraz nieodłączną czapeczce z daszkiem.

Koncert pary artystów odbędzie się w Polsce w ramach trasy „On The Run II”. Na show ma pojawić się tysiące fanów. Swój udział w wydarzeniu zapowiedzieli też polscy celebryci tacy jak Alicja Bachleda-Curuś, Marcin Gortat oraz Natasza Urbańska. Występ amerykańskiej gwiazdy poprzedzi support zagrany przez DJ Eprom, a cała impreza rozpocznie się o 16.30 (wtedy planowane jest wpuszczenie fanów na teren Stadionu Narodowego).

Written by Madzia