Selena Gomez odpoczywa na Capri

Selena Gomez postanowiła odpocząć od show biznesu w Europie. Celebrytka wraz ze znajomymi wybrała się na włoską wyspę Capri. Wśród cytrynowych sadów i śródziemnomorskiej roślinności gwiazda ma też przemyśleć swoją relację z Justinem Bieberem. Para wielokrotnie schodziła się i rozstawała. Ostatnie rozstanie miało miejsce niedawno i jak powszechnie wiadomo, Selena jeszcze się z nim nie pogodziła.

Artystka na Capri postanowiła spędzić czas aktywnie. Zamiast bezczynnie leżeć na plaży, zwiedzała rajską wyspę. W poznawaniu uroków Italii towarzyszyli jej znajomi. Mimo wszystko dało się zauważyć, że artystka nie jest do końca zadowolona. Paparazzi uchwycili, jak często zakrywała twarz, siadała i  zastawieniem patrzyła w dal. Czyżby to oznaka, że jeszcze nie do końca pogodziła się z kolejnym rozstaniem z Justinem Bieberem? A może zazdrosna jest o jego nową dziewczynę?

Rozstanie pary miało miejsce w maju. Wcześniej media spekulowały na temat oświadczyn i rychłego ślubu gwiazd. Do niego jednak nie dojdzie. Przyczyną rozstania pary nie jest dokładnie znana. Podaje się, że to Selena chciała przemyśleć związek i skupić się na sobie oraz swoim zdrowiu, a nie na trudnych relacjach z Bieberem.

Written by Madzia