Piotr Żyła wnosi o rozwód. Co z majątkiem?

Afery wstrząsają nie tylko estradą, ale i światem sportu. Ta zaczęła się w lutym, kiedy to żona Piotr Żyły (znanego skoczka narciarskiego) umieściła w Internecie wymowny wpis. W sieci zawrzało. Justyna Żyła na Instagramie żaliła się, że nie może liczyć na męża, a od rodziny woli on kochankę. Wizerunek sportowca zachwiał się w posadach, a kilka miesięcy nie poprawiło sytuacji. Teraz pora na nowe rozdanie.

Źródła donoszą, że Piotr Żyła w ostatnim czasie złożył pozew rozwodowy i czeka na wyznaczenie rozprawy. Czy to prawda? Justyna Żyła nie zaprzecza, ale i deklaruje, że oficjalne informacje w tej sprawie do niej nie dotarły. Dalszych komentarzy odmawia.

Wydawać by się mogło, że rozwód zakończy sprawę, trzeba jednak pamiętać, że małżonków czeka jeszcze podział majątku. Para wspólnie wybudowała willę na działce należącej do Justyny Żyły. To ona miała doglądać budowy i załatwiać formalności. Do finansowania budowy jednak niemal na pewno dokładał się skoczek narciarski. Teraz Piotr Żyła ma żądać od małżonki spłaty jego wkładu finansowanego. Sprawa nie jest jednak łatwa, bo Justyna Żyła nie ma z czego oddać niemałej kwoty. Co prawda w ostatnim czasie podjęła dorywczą pracę jako sprzedawczyni, a także próbowała innych sposobów zarobkowych m.in. pisania książki i rozbieranych sesji, to nie wydaje się, aby uzbierała na spłatę męża.

Written by Madzia