Modne fryzury na wesele 2018 – dla panny młodej, druhny, gościa
Fryzura to jeden z ważniejszych elementów ślubnej stylizacji. Może ją popsuć lub wręcz przeciwnie podkreślić i sprawić, że będzie ona wyjątkowa. Modnych fryzur na wesele poszukują zarówno panny młode, świadkowie, druhny, jak i panie zaproszone jako goście. Na szczęście ślubne trendy w tym zakresie dają duży wybór. Zapięcia, upięcia, włosy rozpuszczone czy splecione w warkocz – wszystkie te możliwości dają modne fryzury weselne 2018. Zobacz, co jeszcze jest trendy w tym sezonie ślubnym.

Najmodniejsza fryzura na wesela 2018
W tym sezonie ślubnym najmodniejsze są delikatne i dziewczęce uczesania. Prawdziwym hitem są delikatnie falowane i spięte luźno włosy. Dodatkiem do takiego uczesania są błyszczące spinki, wstążki lub opaski. Nadal na topie są też wianki i żywe kwiaty we włosach. W tego typu fryzurze ślubnej będzie wyglądała dobrze zarówno panna młoda, jak i druhna czy gość. Co ważne, tego typu fryzury weselne można wykonać samodzielnie, bez wizyty w salonie fryzjerskim.

Fryzury ślubna 201: powrót kucyków
Styliści włosów podkreślają, że w tym sezonie modna są również kucyki. Niskie, wysokie, natapirowane lub zupełnie gładkie pasują zarówno do sukni ślubnej, jak i sukienek koktajlowych. Kucyki na ślub obowiązkowo przewiązuje się jedwabną tasiemką na gumce. Tego typu weselne fryzury pasują i do rozkloszowanych sukienek i do tych opinających ciało.

Fryzury ślubne 2018: warkocze
Moda na śluby boho i rustykalne nie przemija od kilku sezonów. To do niej nawiązuje trend fryzur ślubnych opartych na warkoczach. Mocno roztrzepane kłosy, warkocze dobierane czy korony zdobione z plecionek będą idealnym uczesaniem na romantyczny ślub w plenerze i nie tylko. Warto również wspomnieć, że na weselach rustykalnych królują oprócz fryzur z warkoczy luźne i nieperfekcyjne upięcia np. koki.

Fryzury ślubne 2018: efekt glamour
O modne fryzury na wesele nie powinny martwić się też panny młode i zaproszone na wesele panie, które wolą postawić na eleganckie uczesania. W tym zakresie styliści fryzur proponują niewychodzące z mody koki oraz eleganckie fale zaczesywane na bok. Wybierając te pierwsze, należy pamiętać, aby nie przesadzić i nie wybrać koka rodem z minionej epoki. Te najmodniejsze robione są z włosów zapinanych z tyłu i przechodzących z jednej warstwy w drugą.

Modna fryzura na wesele: jak ją wybrać?
Chociaż moda ślubna daje duże pole do popisu w zakresie uczesania, to trzeba pamiętać, że modnie nie zawsze znaczy dobrze. Zarówno panna młoda, druhna, jak i zaproszone panie w tym dniu powinny zrezygnować z eksperymentów i ekstrawagancji. Fryzura powinna być dopasowana do stylu wydarzenia i oddawać jego powagę. Warto również pamiętać, że wesele to czas zabawy. Całonocne tańce i hulanki nie powinny zniszczyć fryzury.

Written by Madzia