Meghan Markle wyznacza trendy… na szwedzkim dworze królewskim!

Polar Music Prize rozdana. Nagroda ta jest wyróżnieniem w dziedzinie muzyki, które ustanowione zostało w 1989 roku przez Stinga Andersona. Przyznawana jest corocznie przez Szwedzką Królewską Akademię Muzyczną. Nagroda wręczana jest w Sztokholmie przez króla Szwecji. Laureat otrzymuje jeden milion szwedzkich koron. Tak było i tym razem. Tegoroczna gala obfitowała również w ciekawych gości. Na uroczystości pojawiła się m.in. księżna Sofia, żona księcia Filipa. Media zauważyły, że w szmaragdowej sukni wyglądała zachwycająco i… porównały kreacje do tej, w której wystąpiła Meghan Markle na swoim ślubie z księciem Harrym. Internet zawrzał, czyżby szwedzka księżna kopiowała nową księżną Sussex?

Kreacja księżnej Sofii faktycznie podobna była do tej, w której wystąpiła Meghan Markle. Długa suknia odsłaniająca ramiona i zapinana na szyi była prawie identyczna jak suknia ślubna nowej angielskiej księżnej. Kreacje różnił kolor oraz to, że ta  Sofii Hellqvist miała dłuższy tył.

Podobne suknie to jednak nie wszystko. Sprawni obserwatorzy zauważą również, że szwedzka księżna postawiła na podobne uczesanie oraz buty! Na gali wystąpiła w spiętych włosach, które zostały luźno upięte. Niski kok i kilka luźnych kosmyków swobodnie opadających na twarz musi przywodzić na myśl fryzurę ślubną księżnej Sussex. Stylizacji dopełniły czółenka z noskiem w szpic, czyli również dokładnie tak samo, jak w przypadku Meghan Markle. Czyżby nowa angielska księżna znalazła naśladowczynie i w królewskich rodach? Zobaczymy wraz z kolejnymi stylizacjami księżnej Sofii.

Written by Madzia