Meghan Markle doceniona przez branżę mody

Meghan Markle to w ostatnim czasie ulubienicą mediów  i to nie tylko tych brytyjskich. Mówi i pisze się o niej bardzo dużo, a jej aklimatyzacja w rodzinie królewskiej jest nieustannie obserwowana. Trudno się dziwić, rozwiedziona Amerykanka i do tego starsza o kilka lat od księcia Harrego nie jest wymarzoną żoną. Jak jednak pokazują rzeczywistość, Meghan dość dobrze radzi sobie w nowej roli. Przekonała do siebie nie tylko bliskich księcia, ale i społeczeństwo.

Trzeba jednak przyznać, że nie obywa się bez wpadek. Jak co rusz donoszą media, Mehgan ma problemy z etykietą i łamie niektóre z jej wymogów. Z jednym jednak nie ma większych trudności. Ze stylem. Obowiązek noszenia sukienek do kolan, zakrywania ramion i dobierania skromnych dodatków nie jest dla niej wyzwaniem. Wręcz przeciwnie, jej stylizacja budzą powszechny zachwyt, a wiele kobiet uważa ją za autorytet w dziedzinie mody. Styl Meghan Markle został oceniony tez przez branżę.

Księżna Sussex została nominowana do nagrody Choice Style Icon w dorocznym konkursie Teen Choice Awards. W szranki z nią stanęły takie gwiazdy jak Blake Lively, Harry Styles i Zendaya. O tym, kto wygra, zdecyduje głosowanie, a zwycięzca zostanie ogłoszony 12 sierpnia na gali w Kalifornii.

Meghan, nawet jeśli wygra, na uroczystości się nie pojawi. Takie są zasady obowiązują na dworze królewskim. Warto jednak pamiętać, że amerykańska aktorka jest pierwsza w historii członkinią rodziny królewskiej, która została nominowana o tej nagrody.

Written by Madzia