Małgorzata Kożuchowska – już nie taka elegancka

Krótkie blond włosy to jeden z charakterystycznych elementów wyglądu polskiej aktorki Małgorzaty Kożuchowskiej. Teraz jednak lubiana aktorka tak nie wygląda. Swój image zmieniła o nowej roli, jaką odegra w filmie Patryka Vegi. Aby wystąpić w filmie Plagi Breslau, musiała przejść drastyczną metamorfozę. Zmiana jest spora i dotyczy głównie włosów.

Małgorzata Kożuchowska na potrzeby nowej roli musiała je zapuścić oraz zafarbować. Teraz może pochwalić się brązowymi włosami z jednej strony dłuższym, a z drugiej krótszymi. Metamorfoza ma pomóc w odegraniu roli twardej i bezwzględnej policjantki, której daleko do elegancji i klasy Małgorzaty Kożuchowskiej. Patryk Vega zapowiada, że bohaterka filmu będzie umiała rzucić mięsem.

Asymetryczna fryzura z punkowym cieniowaniem oraz brązowy odcień włosów nadaje Małgorzacie Kożuchowskiej, bardziej surowego wygląda. Czy to pomoże się jej odnaleźć w nowej roli?

O tym przekonamy się już wkrótce. Zdjęcia do Plagi Breslau już trwają. Film ma opowiadać o działania seryjnego mordercy, który codziennie o godzinie 18.00 dokonuje nowych zbrodni. Zadanie złapania seryjnego mordercy spadanie na policjantkę graną przez Małgorzatę Kożuchowską oraz agentkę CBŚP, w którą wcieli się Daria Widawska. Śledztwo będzie sięgać zamierzchłej historii miasta, czyli tytułowego Breslau (Wrocławia).

Written by Madzia