Czy wiesz, że zakupy mogą wiązać się ze zwrotem części wydanych pieniędzy? Sprawdź, w jaki sposób korzystać ze wspomnianego rozwiązania, a nawet pomagać potrzebującym.

Obecnie zdecydowana większość osób liczy się z pieniędzmi i podchodzi do kwestii zakupów w sposób przemyślany. Szukamy zatem różnego rodzaju promocji czy też obniżek, gdyż to właśnie one umożliwiają nabycie pełnowartościowych produktów po zdecydowanie niższej cenie. Niemniej jednak wertowanie ofert wielu sklepów może – pod względem praktycznym – okazać się nie tylko czasochłonne ale również wymagające pracochłonne, gdyż wymaga odnalezienia interesujących nas przecen. Na szczęście istnieją już strony internetowe, które odczuwalnie ułatwiają wspomniany proces. Jedną z nich jest zrabatowani.pl.

Nie wybieraj pierwszej oferty

Często mówi się, że pierwszy wybór okazuje się z reguły tym najtrafniejszym. Niemniej jednak – w przypadku zakupów – wspomniane powiedzenie zdecydowanie mija się z prawdą. Dlaczego? Ponieważ obecnie wiele różnego rodzaju firm i sklepów, wręcz prześciga się w tworzeniu niezwykle korzystnych ofert. Warto prześledzić takowe gdyż istnieje spore prawdopodobieństwo, że cena tego samego produktu będzie różniła się w zależności od sklepu, z którego usług zdecydujemy się skorzystać.

Jak szukać promocji?

Jeszcze do niedawna przeszukiwanie globalnej sieci w poszukiwaniu interesujących nas rabatów wymagało przejrzenia sporej ilości gazetek promocyjnych. Obecnie wspomniany problem w pełni rozwiązuje nadmieniony już serwis zrabatowani.pl. Jak to działa? Otóż po zarejestrowaniu się na stronie należy wpisać w okienko wyszukiwarki produktów nazwę artykułu, a już po chwili naszym oczom ukażą się wyniki w postaci korzystnych ofert odpowiadających zapytaniu. Co jednak najistotniejsze to fakt, iż w przypadku dokonania zakupu za pośrednictwem serwisu, na nasze konto wróci nawet do 10% wydanej kwoty. Jak to możliwe? To bardzo proste. Otóż partnerami serwisu jest obecnie ponad 100 różnych sklepów. Dokonując zakupu w jednym z nich dany partner – za wygenerowanie sprzedaży – oddaje prowizję serwisowi, a ten zwraca ją klientowi w formie usługi cashback.

Warto pomagać!

A jeśli już o zwrocie mowa, to od pewnego czasu korzystanie ze strony zrabatowani.pl umożliwia pomoc potrzebującym. Właśnie w tym celu stworzony został specjalny program Zaangażowani. O co chodzi? To bardzo proste. Jak wspominaliśmy, po dokonaniu transakcji za pośrednictwem serwisu, na konto klienta zostaje zwrócona prowizja. Jednak dzięki programowi Zaangażowani nadmieniona prowizja trafi na konto wskazanej przez niego organizacji non – profit. Jakie fundacje czy też instytucje mogą otrzymać wsparcie? W praktyce może być to każda organizacja porządku publicznego współpracująca z programem Zaangażowani. A co jeśli na liście nie znajdziemy fundacji, którą pragniemy wesprzeć? Wówczas z powodzeniem możemy sami zgłosić ją do udziału w Zaangażowanych.

Jak widać na powyższym przykładzie, korzystanie z serwisów w rodzaju zrabatowani.pl może okazać się bardzo korzystne. Co więcej: dzięki nowemu programowi możemy przekazać zaoszczędzone pieniądze osobom, które potrzebują ich zdecydowanie bardziej niż my sami. Oczywiście jedynie od nas zależy czy zwrócona prowizja trafi na konto fundacji czy też nasze własne.

Artykuł opracowany przez redakcję portalu zrabatowani.pl, opisujący temat promocji w sklepach online i zwrotu części pieniędzy wydanych na zakupy.

Written by Madzia