Kate Upton najseksowniejszą kobietą świata

Magazyn Maxim od kilku lat przygotowuje zestawienie Hot 100, czyli zestawienie najseksowniejszych kobiet na świecie. Tytuł ten nosiły m.in. Stella Maxwell, Taylor Swift czy Hailey Baldwin. W tym roku jednak korona powędrowała do Kate Upton. Z tej okazji w aktualnym wydaniu magazynu Maxim można obejrzeć niezwykła sesja zdjęciowa zrealizowana przez Gillesa Benzimona. Zdjęcia wykonane zostały na pustyni, Kate Upton pozowała w niezwykle seksownych pozach. Stylizacje utrzymane w beżu nawiązywały do pustynnych klimatów.

Kate Upton to amerykańska modelka i żona baseballisty Justina Vardelanda. Piękną blondynkę podziwiać nie tylko na zdjęciach, ale i na szklanym ekranie. Wystąpiła w takich produkcjach jak Tower heist: zemsta cieciów, Głupi, głupszy, najgłupszy czy The disaster artist. Oprócz kariery aktorskiej Kate Upton swoich sił próbuje jako projektantka mody. Jest autorką strojów kąpielowych Beach Bunny.

Maxim to miesięcznik adresowany do mężczyzn, który został założony w 1995 roku w Wielkiej Brytanii. Maxim słynie z rozbieranych zdjęć oraz artykułów o modelkach, aktorkach i piosenkarkach. Maxim Hot 100,czyli lista najgorętszych kobiet na świecie publikowana jest od 2000 roku.

Written by Madzia