Jak wybrać odpowiednią klinikę w celu wykonania zabiegu z zakresu medycyny estetycznej?
Teoretycznie powinna być to bardzo łatwa sprawa- przeszukujesz Internet, sprawdzasz opinie – finalnie wybierasz lekarza, który Twoim zdaniem będzie najlepszy.
Dlaczego więc w dobie Internetu wciąż tak dużo nieudanych zabiegów?
Po pierwsze- patrz na kwalifikacje. Jeśli chcesz być zadowolona z efektów końcowych- nigdy nie patrz na cenę tylko na wykształcenie i zdobyte doświadczenie. Po drugie- warto popytać wśród swojego otoczenia, która klinikę polecają Twoi znajomi. Można również zaczerpnąć opinii z Internetu- jednak nie jest to w 100% rzetelne źródło. Po trzecie- nie postępuj pochopnie, dobrze się zastanów czy na pewno jesteś gotowa na zabieg i czy jest Ci on w ogóle potrzebny.


Prywatny gabinet czy sieć klinik?
Myślę, że odpowiedź jest prosta. Wybierając jedną z sieci klinik, która ma renomę na rynku masz pewność, że za setkami wykonanych zabiegów stoją setki zadowolonych klientek. Jeśli mieszkasz w jednym z tych miast: Wrocław, Katowice, Kraków lub Rzeszów- mogę polecić Ci Klinikę Estetica. Poza sztabem specjalistów, kolejnym plusem są niewygórowane ceny, a co najważniejsze ciągle pojawiają się nowe zabiegi 😉

Written by Madzia