Eva Longoria została mamą!

Eva Logoria amerykańska aktorka i modelka popularność zdobyła rola w serialu telewizyjnym Gotowe na wszystko. Niedawno show biznes obiegła wiadomość, że razem ze swoim partnerem spodziewa się pierwszego dziecka. Eva Longoria od 5 lat związana jest z 50-letnim biznesmenem Jose Baston. Od 2016 roku ich związek jest tym sformalizowanym.

O planach powiększenia rodziny głośno było w mediach, a sama gwiazda nie ukrywała, że marzy o zostaniu mamą. Marzenia aktorki ziściły się i w grudniu zeszłego roku ogłosiła, że jest w 4 miesiącu ciąży.

Eva Longoria swoje pierwsze dziecko urodziła 19 czerwca. Poród odbył się w jednej z ulubionych klinik gwiazd – Cedars – Sinai Medical Center mieszczącej się w Los Angeles. Mam i maleństwo czują się dobrze, a poród przebiegł bez komplikacji.  Jako pierwszy wiadomość podał magazyn HOLA!USA. Para na świecie powitała syna. Tajemnica nie są również imiona najmłodszego członka rodziny gwiazdy. Będzie on nosił imiona Santiago Enrique. Eva Longoria skomentowała narodziny syna słowami: Jesteśmy bardzo wdzięczni za to przepiękne błogosławieństwo.

Chociaż dla aktorki to pierwsze i długo wyczekiwane dziecko, to dla jej partnera rodzicielstwo nie jest niczym nowym. Jose Baton ma już 3 dzieci z poprzedniego związku.

Written by Madzia