Doda sprzedaje suknie ślubną!

Doda lubi zadziwiać swoich fanów. Jeszcze niedawno zaszokowała swoim ślubem, dziś budzi kontrowersje, sprzedając swoją suknię ślubną. Na sprzedaż celebrytka wystawiała kreacje, w której miała wystąpić na ślubie z byłym narzeczonym Emilem Hardym. Pechowa suknia została wystawiona w sklepie internetowym artystki z ubraniami i akcesoriami z jej garderoby.

Koronkowa suknia wystawiona w internetowym sklepie jest dobrze znana fanom piosenkarki. Chociaż Doda nie wystąpiła w niej na tej najważniejszej uroczystości, to zaprezentowała ją w czasie programu Salon sukien ślubnych stacji TLC oraz podczas sesji zdjęciowej dla magazynu Gala. Teraz pechowa suknia ślina ma posłużyć innej szczęśliwej oblubienicy. Za kreacje Doroty Rabczewskiej – Stępień trzeba jednak niemało zapłacić. Piosenkarką wycenia ją na 8 tysięcy złotych. Cena ta zwala z nóg, szczególnie że suknię Doda otrzymała… zupełnie za darmo w ramach promocji marki.

Do zapłacenia takiej kwoty za suknię ślubną ma skłaniać unikalny projekt. Doda chwali się, że suknia została zaprojektowana na specjalne zamówienie. Jest ona projektem izraelskiej marki Berta. Cała z koronek i tiulu utrzymana jest w tradycyjnym stylu. Kreacja składa się z dwóch części. W skład sprzedawanego zestawu wchodzi też welon oraz dodatkowa koronka potrzebna, gdyby przyszła panna młoda chciał zmniejszyć ilość prześwitów. Oryginalna cena sukni ślubnej to od 9 do 15 tysięcy dolarów, czyli ok. 30-50 tysięcy polskich złotych.

Suknia ślubna na niedoszły ślub to jednak nie najdroższa i niejedyna kreacja, jaką sprzedaje Doda. W sklepie można znaleźć dodatki, ubrania i akcesoria. Gwiazda, która nigdy nie pokazuje się dwa razy w tej samej stylizacji, przyznaje, że w szafie zaczyna brakować jej miejsca na nowe stroje. To, dlatego zdecydowała się na wyprzedaż garderoby.

Written by Madzia