Aktorka „Barw szczęścia” wyszła za mąż

Natalia Klimas polska aktorka znana m.in. z filmu Bogowie wzięła ślub. Zdjęciami z uroczystości pochwaliła się na Instagramie. Ślub miał miejsce 23 czerwca, ale fani aktorki dowiedzieli się o uroczystości z opóźnieniem. Aktorka serialu Barwy szczęścia rzadko kiedy chwali się swoim życiem prywatnym w mediach społecznościowych, stąd i relacja z tego najważniejszego dnia nie była obszerna. Fani mogli jednak podziwiać białą suknię zaprojektowaną przez mamę aktorki – Joanne Klimas.

Natalia Klimas wyszła za mąż za zamożnego przedsiębiorcę, który jest przyjacielem Piotra Kraśki. Natalia i Mikołaj zaręczyli się w sierpniu 2017 roku. Parę połączyła miłość do psów i koi. Jak zadeklarowała sama aktorka, uroczystość zaślubin była skromna i kameralna. Sakramentalne tak para wypowiedziała w rodzinnym gronie. Miejsce ślubu i wesela pozostaje tajemnicą, Natalia zdradza jednak, że o podróży poślubnej na razie nie myśli.

Młoda para wyjazd planuje, dopiero kiedy w Polsce będzie zimno, wszystko się wskazuje, że miesiąc miodowy chce spędzić w egzotycznym miejscu.

Written by Madzia